Wanas

Drėkintuvas Wanas UMECTO 600

PRIVALUMAI:

Gera savijauta - žema oro drėgmė (ypač šildymo laikotarpiu) daugiausia turi įtakos kvėpavimo takų sudirginimui ir akių bei odos išdžiūvimui, o dėl to greičiau senėja oda bei yra pažeidžiama. Atitinkama drėgmė riboja polinkį infekcijoms, yra palanki alergiją turintiems žmonėms bei teigiamai veikia imuninę sistemą. Sausas oras yra nuovargio priežastis, sunku susikoncentruoti, kyla problemos su miegu. Šiuos negalavimus ypač jaučia maži vaikai ir vyresnio amžiaus žmonės. 

Komfortas – ribojamas dulkių ir alergenų kiekis, ženkliai sumažėja elektrostatinis reiškinys. Esant poreikiui antrinis šildytuvas papildomai šildo orą žiemą. (Yra galimybė vasaros laikotarpiu sumažinti temperatūrą pastate). 

Įtaka aplinkai - atitinkamas drėgmės lygis teigiamai veikia medinių baldų ar parketo išvaizdą ir ilgaamžiškumą, naudingas augalams ir gyvūnams. 

Kompaktiškas dizainas - du įrenginiai viename. Drėkintuvą su antriniu šildytuvu tereikia prijungti prie WANAS rekuperatoriaus valdiklio bei prie vandentiekio ir kanalizacijos.

Higieniška sistema - šildymo kilimėlio skalavimo sistema - kalcio junginiai bei nešvarumai iš oro ir vandens nepatenka į patalpą, automatiškai kaskart pašalinami į kanalizaciją. Lengva prieiga valymui. Nėra oro sustojimo. 

Energijos vartojimo efektyvumas - tai energiją taupantis įrenginys, veikimas paremtas natūraliu (adiabatiniu) vandens garinimo procesu, dėl to sunaudojama mažai energijos. Išmanioji valdymo sistema užtikrina mažą energijos kiekio sunaudojimą dėl antrinio šildytuvo, kuris įsijungia tik esant poreikiui. 

Paprastas valdymas – įrenginys valdomas valdikliu, kurį standartiškai turi kiekvienas WANAS rekuperatorius. Tai visiškai automatinis įrenginys. 

Tylus darbas – įrenginys neskleidžia garso į aplinką.

Maksimalus įrenginio našumas iki m3/h   600  
Energijos suvartojimas W 15
Maitinimas V/Hz 230/50
Ortakių diametras mm 200
Matmenys mm 494/455/452,2
Svoris kg 25
Šildytuvo galia W 1 000
Vid.vandens sunaudojimas 1/h 0,35
Maks.vandens sunaudojimas 1/h 10,1
Vandentiekio atvamzdis cal
3/4
Vandentiekio slėgis
MPa
0,15-0,6
Darbinė temparatūra
°C Min/max
5-45

 

 

A – Oro įsiurbimas iš lauko

B – Iš patalpų šalinimas oras


Wanas

© 2021 Wanas. Projekt i realizacja: veeo.pl

Wanas - współpraca z UE