REKUPERATORIUS WANAS = LENGVAS MONTAVIMAS

Mechaninės ventiliacijos sistemos širdimi yra rekuperatorius. Įrenginys atsakingas už oro apykaitą ir energijos iš oro, šalinamo į išorę, atgavimą. Tinkamo įrenginio parinkimas turi įtakos energijos atgavimui ir gyventojų komfortui. Inžinierių komandos darbas leido sukurti rekuperatorius tiek vertikalius, tiek horizontalius. Papildomai WANAS rekuperatoriai gali būti pagaminti dešininiai arba kairiniai.

Priklausomai nuo montavimo vietos galima pasirinkti atitinkamą įrenginį, todėl montažas yra greitesnis ir sumažina išlaidas. Kiekvienas įrenginys komplekte turi specialiai skirtą sieninį laikiklį, valdiklio įleistinę montavimo dėžutę ir sifoną kondensato nutekėjimui. Yra galimybė pagal specialų užsakymą užsakyti įrenginį su nutraukiamomis durimis.

Mūsų klientams rekomenduojame, kad jau ankstyvajame statybos etape, t.y. išvedžiojant elektros instaliaciją, nustatyti rekuperatoriaus valdiklio montavimo vietą taip, kad būtų lengvai prieinamoje vietoje. Patogi ir prieinama valdiklio montavimo vieta leis džiaugtis prieinamų funkcijų gama bei įleistine montavimo estetika.

 
 

Tam, kad instaliacijos montažas būtų paprastesnis ir greitesnis, įvedėme WANAS Flexi System. Sprendimas, kuris leidžia patogiai įrengti vėdinimo instaliaciją remiantis slėgio kameromis, skirstytuvais bei elastingu vamzdžiu su išoriniu antibakteriniu ir priešgrybeliniu sluoksniu, pasižyminčiu aukštu mechaniniu patvarumu - 450 N/200 mm.

 
IMG 7993 1
IMG 7938
IMG 7943
IMG 7927
IMG 7946
IMG 8003

Wanas

© 2024 Wanas. Projekt i realizacja: veeo.pl

Wanas - współpraca z UE