Wanas

Saugumą ir komfortą gausite dėl WANAS rekuperatorių. Visi vėdinimo įrenginiai pagaminti iš nedegių medžiagų. Rekuperatorių izoliacija pagaminta iš unikalaus plastiko mišinio kaučiuko pagrindu. Jis užtikrina labai gerą vėdinimo įrangos izoliaciją, tu pačiu yra nedegi. Izoliacija taip pat turi uždaras kameras, o tai užtikrina, kad nesugers drėgmės.

  

100% WANAS rekuperatorių turi energiją taupančius EC tipo ventiliatorius, naudoja labai mažai elektros energijos, o įrenginio automatika leidžia valdyti juos 1-100% apimtyje.

 
WANAS rekuperatoriai gali pasiekti 95% efektyvumą. Visa tai dėl to, kad panaudoti aliuminio keitikliai. Jų dydis parinktas taip, kad būtų išlaikytas geriausias efektyvumo santykis su oro srauto pasipriešinimu per šilumokaitį. Be to, apgalvotas keitiklio montavimas rekuperatoriuje leidžia gravitaciniu būdu pašalinti susidariusį kondensatą, tai sumažina rekuperatoriaus užšalimo riziką ir nesumažina jo efektyvumo.
 

WANAS rekuperatoriai, tai aukštas įrangos standartas. Įrenginys turi išmanųjį jutiklinį valdiklį kartu su įleistine montavimo dėžute, pradinį šildytuvą, lašėjimo dėklą iš nerūdijančio plieno, automatinį 1005 bypass, sieninį laikiklį, kondensato sifoną. Visa tai rinkinyje be papildomo mokesčio prie kiekvieno įsigyto rekuperatoriaus. Rekuperatoriai, kurių dydis iki 900 H ir 1300 H, dėl gabaritų neturi sieninio laikiklio, bet turi WANAS Mobile Control modulį W-15, kurio dėka galimas nuotolinis valdymas internetu. 

Tai, kas išskiria WANAS rekuperatorius rinkoje, tai trijų nuo užšalimo saugančių algoritmų panaudojimas, su galimybe vartotojui rinktis, o tai padeda vėdinimo įrenginiui dirbti patogiu ir taupiu būdu. Inžinierių komandos darbas ties produkto plėtra leido priimti sprendimus, kurių dėka galima apsaugoti keitiklį nuo užšalimo, su šildytuvu, kurio galia vos 0,5 kW. Tai labiausiai energiją taupantis įrenginys rinkoje.

Intuityvus ir tuo pačiu pažangus technologinis valdymas leidžia, kad vėdinimo įrenginio aptarnavimas yra labai paprastas galutiniam vartotojui. Visi procesai atsakingi už teisingą ir komfortišką vėdinimo įrenginio darbą yra fone, o vartotojas yra informuojamas tik apie būtinus ir esminius įvykius, t.y. informacija apie filtrų keitimą. WANAS Mobile Control W-15 rekuperatoriaus modulio įranga leidžia aptarnauti įrenginį nuotoliniu būdu, bet taip pat vartotojas turi prieigą prie įrenginio darbo istorijos. Vartotojas elektroniniu būdu gauna visus esminius komunikatus.

Svarbus aspektas, kuris skatina įsigyti mūsų produktus, yra WANAS valdymo programos atnaujinimas. Mūsų klientų poreikiai bei informacija, kurią gauname iš vėdinimo sektoriaus rinkos, skatina mūsų inžinierius nesustojant dirbti ties naujais produktais bei tobulinti rekuperatoriaus valdymo funkcijas. Modernizuodami ir įkeldami naujas funkcijas valdyme, vartotojas gali lengvai atnaujinti pirmiau įsigyto vėdinimo įrenginio programą. Atnaujinimas prieinamas nemokamai, o vartotojas gali atnaujinti programą savarankiškai.

Sprendimus dėl rekuperacijos panaudojimo geriausia priimti prieš pradedant statybą, tai padės sumažinti išlaidas, susijusias su kaminų statyba bei padės suplanuoti ventiliacijos kanalų išdėstymą. WANAS vėdinimo įrenginio valdymo pasirinkčių gama yra plati, todėl reikia pagalvoti ir suplanuoti elektros jungtis taip, kad būtų gauta didžiausia nauda iš mechaninio vėdinimo.


Wanas

© 2024 Wanas. Projekt i realizacja: veeo.pl

Wanas - współpraca z UE