Wanas
Pažinkite naujausias sistemas, kurios pagerina mechaninės ventiliacijos veikimą HI-TECH rekuperatoriuose. 

 

Šiuolaikiniai WANAS HI-TECH rekuperatoriai pilnai pagaminti iš saugių ir nedegių elementų. Plieninė konstrukcija bei viduje panaudotos inovatyvios HYBRID SYSTEM technologijos garantuoja maksimalų šilumos tiltų eliminavimą bei stabilią viso įrenginio konstrukciją. Papildomai rekuperatoriai yra visiškai nelaidūs vandeniui, o visas vidus nudažytais poliesteriniais dažais, garantuojančiais įrenginio vidaus didesnę higieną ir patvarumą.

 
 

Visi naujos serijos rekuperatoriai turi išmanųjį šildytuvą, kuris prisitaiko savo galią prie išorės temperatūros ir tekančio oro srauto. Temperatūra instaliacijoje visą laiką stebima, o šildytuvas įsijungia automatiškai, kai yra rizika, kad keitiklis apledės, generuodamas tokį patį šilumos kiekį, kurios tam tikru metu reikalingas. Dėl to yra greitesnė reakcija į temperatūros pokyčius, nauja sistema greičiau sumažina energijos sunaudojimą.

 
 

Net 94,3% šiluminio efektyvumo išgauna mūsų rekuperatoriai dėl panaudotų super našių keitiklių iš dirbtinio pluošto su padidintu šilumos keitimu. Naujuose keitikliuose šilumos keitimo procesas tarp oro ištraukiamo iš patalpų ir traukiamo iš išorės, vyksta ant viso keitiklio paviršiaus, tuo pačiu užtikrinant maksimaliai efektyvų šilumos keitimą. Papildomai keitiklis buvo įdiegtas taip, kad būtų užtikrintas gravitacinis kondensato nutekėjimas.


 

Pasirūpinome jūsų komfortu ir taupymu. Naujas XF SYSTEM dėl pastovaus esamo įpučiamo ir ištraukiamo oro srauto matavimo balansuoja instaliaciją ir palaiko optimalų vėdinimo lygį jūsų namuose. Naujas valdiklis suteikia galimybę stebėti aktualų pūtimą ir ištraukimą m3/val., to dėka vartotojas gali pastebėti srautų balansavimą ventiliatoriuose, o vėdinimo įrenginys atgavimą palaiko maksimaliame lygyje. Papildomai MODBUS RTU komunikacijos protokolo panaudojimas padeda prijungti rekuperatorių prie išmaniojo namo sistemos bei sinchronizuoti visas sistemas namuose su vienu valdikliu.

 
Wanas

© 2024 Wanas. Projekt i realizacja: veeo.pl

Wanas - współpraca z UE